REJONWY DZIEŃ DZIECI MARYI I ZAKOŃCZENIE ROKU FORMACYJNEGO
W sobotę 20 czerwca 2026 r. byliśmy gospodarzami Rejonowego Dnia Dzieci Maryi. Był to również dzień zakończenia roku formacyjnego grup dziecięcych i młodzieżowych w naszej parafii. O godz. 9.30 sprawowana była Msza Św. dziękczynna za rok formacyjny. Następnie wszyscy spotkaliśmy się na placu przy plebanii, aby wspólnie bawić się i dziękować za wszelkie dobro, którego doświadczyliśmy w ciągu roku.
Więcej zdjęć pod linkiem: